یراق استیل

یراق استیل

یراق استیل

معنی یراق استیل: یراق به معنی ابزار ، وسایل و اتصالات می باشد که درباره مجموعه اتصالات آن وسیله به کار می رود به عنوان مثال منظور از یراق اسیتل مجموعه وسایل استیلی می باشد که در کنار لوله استیل ، قوطی استیل و یا ورق استیل بکار گرفته می شود از جمله یراق های استیلی که در فروشگاه استیلا کریمی به فروش می رود می توان به : آسانسوری ، چوپقی ، نعل اسبی ، کتابی ، استکانی و ... نام برد که هر یک از این یراق آلات و اتصالات بنا به کاربرد در جای خود استفاده می شود.

ویژگی های بارز یراق استیل: می توان به ضد زنگ بودن آن اشاره کرد ، به دلیل استفاده در فضای آزاد و زیر باران و حتی در استخر ها یراق استیل از آلیاژی می باشد که در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوت بالایی را داشته باشد و در عین حال داشتن طول عمر بالا ، زیبایی خوبی نیز از مزایای آن محسوب می شود.

موارد کاربرد یراق استیل: یراق استیل تقربیا در همه جای ساختمان کاربرد دارد از راه پله ها که با نصب نرده استیل در زمان کمتر نسبت به نرده های آهنی و داشتن ظاهری شیک تر و زیباتر و یا در حمام با نصب جا حوله ایی استیل جلوه ایی خاص و لاکچری به سرویس حمام می دهد ، نصب حفاظ استیل در پنجره ها و درهای ورودی به زیبایی واحد مسکونی کمک بسزایی می کند در هر یک از مواردی که اشاره شد به تعویض راحت ، نیاز نداشتن به رنگ ، نظافت سریع را نیز اضافه نمایید .

همچنین در صنایع غذایی ، صنایع پزشکی و ... نیز از مشتریان استیل و یراق می باشند که بنا به نیاز از یراق و ملزومات آن استفاده می کنند.

یراق استیلا کریمیبا توجه به همه گیر شدن استفاده از یراق استیل ، لوله استیل و ورق استیل در صنعت ساختمانی کشور و نیاز به این محصول پر طرفدار این فروشگاه جواب گوی مراجعین عزیز بوسیله فروشگاه اینترنتی می باشد ، مشتریان گرامی که در مورد هر یک از محصولات یراق استیل استیلا کریمی سوال دارند و یا قصد خرید دارند می توانند با خرید از این سایت و یا مراجعه حضوری به فروشگاه ما از محصولات این فروشگاه استفاده نمایند

نظرات بازدیدکنندگان